Місто здоров'я

Ми ще не все розуміємо у нинішніх політичних та економічних перепетіях, проте ми чітко знаємо - НАМ ЖИТИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ.

У місті майбутнього:
1. Проводяться різні акції по озелененню та прикрасі міста.
Ми прочитали, що благодійний дитячий фонд “Щедрику-Ведрику” разом з 18 інтернатами Хмельницької області відгукнулися на пропозицію лісового господарства взяти участь у всеукраїнській акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”. Діти-сироти і інваліди всіх інтернатів області планують висадити 2000 саджанців.


Ми - учні СЗОШ №8 у своїй абсолютній більшості проживаємо у мікрорайоні ближнє Раково.

 В нашому мікрорайоні немає парку, кінотеатру. Для відпочинку на природі ми класом їздимо до центру міста чи до парку імені М. Чекмана. Кінофільми ми можемо переглянути тільки вдень, бо пізніше у нас проблеми з комендантським часом чи можливістю добратися вчасно додому.
У близькості школи - річка Кудрянка (місцями у плачевному стані). Крім берега цієї річки, у нас немає де відпочивати.

Проте між річкою Кудрянка та с. Книжківці є прекрасний рівний луг. В майбутньому ми бачимо там красивий парк для відпочинку жителів нашого великого мікрорайону.

Учні школи посадили би дерева і доглядали б їх, але ж у нас немає таких коштів, щоб придбати розсаду кущів та дерев, для проекту та розробки дизайну парку. В нашому мікрорайоні є багато промислових організацій: заводів, підприємств. Вони б допомогли доглядати за парком.

Закликаємо організаторів проекту "Директиви майбутнього"  підтримати нашу ініціативу і представити її  перед органами державної влади.2. Проводиться акція "Міняю авто на велосипед"


3. Працює заборона пити та палити не тільки у громадських місцях, а й взагалі на вулицях міста.