Допомогти паркам

 У парку залишилася одна клумба...

Парк імені Івана Франко невеликий, проте тут полюбляють відпочивати хмельничани. Він у центрі міста, де є тренувальні спортивні майданчики, привабливий майданчик для спортивних вправ, де залюбки діти граються, є тут і просто лавочки, де можна посидіти. Ми пам'ятаємо парк ще до реставрації  і розуміємо, що вкладені кошти. Парк справді став привабливішим, більш сучасним.

 

  
Проте із значною частиною парку ми вже попрощалися. Тут льодова арена катка, навкруги грязно, мокро. Там розташувалася ціла їдальня на колесах, причому в зоні залізниці - суцільна комерція ...
Хоча з другого боку: вперше хмельничани мають змогу цілий рік ставати на коньки, а юнаки - грати в хокей (лиш вибрали місце для катка не зовсім вдало).  

А у вихідні чомусь парк перетворюється на базар, мітинг, якому немає кінця. Тоді до парку можна не ходити, спокою не діждешся.

Ще є можливість прогулятися, подихати свіжим повітрям, відпочити в іншому центральному парку імені Т.Шевченка. Там біля спортивних атракціонів завжди людно - мами та бабусі прогулюються із малечею. Проте в парку протягом дня і ввечері молодь сидить із пляшками пива тощо, тож нам школярам краще туди не йти. Парк не приваблює ще й тим, що вороння може нашкодити вашому іміджу...  
Ну і звичайно мертві фонтани...

Ми побували на "Алеї закоханих" у сквері вул. Гагаріна.
Яка хороша ідея. Креативні лавочки... Чому б таку хорошу справу не перенести і на інші невеличкі парки міста, щоб вони стали кращими, неповторними, надихаючими на позитив.

У нашому місті багато успішних людей, організацій.  

Ми закликаємо кожного підтримати проект мерії міста та подарувати парку свої іменні, оригінально оформлені куточки для відпочинку. 

Для втілення мрії про прекрасні сади, парки для відпочинку  мало мати просто лавочки...